Logowanie | Rejestracja

Koszt dostawy

 

KOSZTY DOSTAWY

koszty dostawy

Przesyłka kurierska do 30kg

26 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

35 zł

Dla zamówień powyżej 1000zł

Na terenie Warszawy istnieje możliwość dostawy express dostawa do 3h.

50zł

PRZESYŁKI PALETOWE

Protek s.c.  nie odpowiada za zmiany cen przez firmy świadczące usługi pocztowe i kurierskie.

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług Protek s.c. korzysta tylko z usług firmy kurierskiej. Jeśli ostateczna cena za przesyłkę jest wyższa niż ta, która wyliczona została w potwierdzeniu zamówienia – Protek s.c. zobowiązany jest do uzyskania zgody Klienta na podwyższone koszty.

W przypadku braku zgody klienta na poniesienie wyższych kosztów - zamówienie może zostać anulowane zarówno przez Protek s.c. jak i przez Klienta.

Ilekroć w Sklepie Osuszanie.com.pl  lub w reklamach i ogłoszeniach Sklepu Osuszanie.com.pl używa się zwrotu "wysyłka" lub "przesyłka" rozumie się wysyłkę w podstawowym wariancie bez jakichkolwiek usług dodatkowych (w szczególności bez usługi pobrania, dostawy w sobotę, dostawy ekspresowej, gwarantowanego czasu dostawy).

Każda przesyłka jest ubezpieczona do 5000zł .W chwili odbioru towaru kupujścy jest zobowiazany szczegółowo sprawdzić stan i zawartość przesyłki w obecności kuriera lub osoby dostarczającej przesyłkę.

Wszelkie reklamacje z tytułu uszkodzeń lub braków będa uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego potwierdzonego przez kuriera lub osobę dostarczającą.