Logowanie | Rejestracja

Nagrzewnice Master AIR BUS liderem w branży rozrywkowej - ogrzewanie imprez masowych

Nagrzewnice Master AIR BUS liderem w branży rozrywkowej - ogrzewanie imprez masowych

Zaletą takich nagrzewnic jest szybka i łatwa instalacja oraz gotowość do pracy praktycznie w każdym momencie. Jest do doskonałe rozwiązanie tymczasowe, szczególnie w przypadku jednorazowych lub krótkotrwałych imprez masowych, podczas których trudno stosować standardowe instalacje grzewcze. Koszty eksploatacji są także nieporównywalnie niższe, a wysoka efektywność takich urządzeń sprawia, że są obecnie najczęściej stosowanymi nagrzewnicami na imprezach plenerowych. 


  Firma Master Climate Solutions wprowadza właśnie odnowioną serię wysokowydajnych nagrzewnic AIR BUS o znacznie wzmocnionej konstrukcji. Z nowymi parametrami technicznymi i jakościowymi urządzenia te stają się jeszcze trudniejszym do pokonania konkurentem na rynku nagrzewnic powietrza. 

Większe, gumowe koła, możliwość podłączenia własnego zbiornika paliwa, dodatkowe listwy ułatwiające transport urządzenia np. na wózku widłowym – to tylko niektóre udogodnienia nowych modeli. Nagrzewnice Master dostępne są w wersjach z jednym, dwoma lub czterema wylotami powietrza, do których podpiąć można odpowiednie węże rozprowadzające ciepło. Do modeli z wentylatorem promieniowym przygotowano ofertę specjalnych węży, które można ze sobą łączyć, aby dostarczyć ciepło na większe odległości. Urządzenia Master AIR BUS dostępne są w zakresie wydajności od 75 – 220 kW i przepływie powietrza od 4,400 do 12,500 m³/h. Daje to szerokie możliwości zastosowania nie tylko w przemyśle rozrywkowym.


Nowe modele nagrzewnic Master AIR BUS zostaną zaprezentowane branży rozrywkowej podczas tegorocznych targów The Showman’s Show w Wielkiej Brytanii. 
Data dodania: 2012-11-16 09:12:00

Nagrzewnice Master AIR BUS liderem w branży rozrywkowej - ogrzewanie imprez masowych Nagrzewnice Master AIR BUS liderem w branży rozrywkowej - ogrzewanie imprez masowych Nagrzewnice Master AIR BUS liderem w branży rozrywkowej - ogrzewanie imprez masowych Nagrzewnice Master AIR BUS liderem w branży rozrywkowej - ogrzewanie imprez masowych